Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde teknolojinin çok hızlı değişmesi, buna bağlı olarak işletmelerin rekabet yeteneklerini kaybetmemesi, sadece fiziksel faktörlerle sağlanacak bir durum değildir. Bu nedenle, çağdaş örgütlerin değeri ve başarısı; sahip olduğu maddi kaynaklar ile değil, sahip oldukları bilgi ve yetenekler potansiyeli ile değerlendirilmektedir.

Bilginin ne kadar değerli ve önemli olduğunun farkına vararak yola çıktık. Öncelikli hedefimiz geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları bilgiye doğru yerde ve doğru zamanda ulaşmasını sağlamaktır.

Her biri kendi alanında uzman, nitelikli personeli ile

  • ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bitirme tezleri,
  • intihal oranı tespit ve düşürme,
  • SPSS analizi ve raporlama,
  • makale ve bildiri hazırlama,
  • proje ve ödev hazırlama konularında
  • Çeviri

danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlık hizmetimizde ilk prensibimiz karşılıklı güven ortamını sağlayarak danışanın taleplerini eksiksiz olarak yerine getirmektir.

Sunmuş olduğu danışmanlık hizmetlerini yerli ve yabancı her türlü bilgi kaynağını içinde barındıracak şekilde özel olarak hazırlanmış veri tabanlarından sağlamaktadır. Danışmanlık hizmetleri kapsamında hazırlamış olduğumuz çalışmaların özgünlüğünü, intihal raporu ile belgelendirmekteyiz.
Siz de kaliteli, güvenilir ve hızlı akademik danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız sitemizde yer alan “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz yeterli. Talebiniz bize ulaştıktan sonra uzman ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve en uygun çözüm önerileri ile en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Misyon

Misyonumuz; hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, globalleşen dünyanın sunduğu bilgi erişim kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirip, size yardımcı olmaktır.